Wodzirej

Wodzirej Mariusz, to osoba która w sposób profesjonalny poprowadzi każdą imprezę np. wesele czy bal. Wodzirej zapewnia że nikt na sali nie będzie się nudził. Jego zapał i zaangażowanie sprawia że bardzo szybko zyskuje sympatię gości co przekłada się na wspólną integrację wszystkich bawiących się.

Wodzirej z ponad 10 letnim doświadczeniem. Regularnie uczestniczący w warsztatach wodzirejów na terenie kraju. Współorganizator Warsztatów Wodzirejów Dobrej Zabawy. Zdobywca tytułu Wodzirej Roku na warsztatach wodzirejów w 2012 r. Współpomysłodawca i członek Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wodzirejów.

Wodzirej zapewnia:
oryginalne prowadzenie imprezy
wysoki poziom kultury osobistej
niebanalne pomysły na dobrą zabawę
animacje taneczne dla wszystkich
ciekawe i zaskakujące zabawy integrujące gości
zabawy dla najmłodszych
indywidualne podejście do każdej imprezy
elastyczność w działaniu
Podczas animacji zabaw, wodzirej cały czas jest pośród gości na parkiecie i uczestniczy w proponowanych formach, dzięki czemu szybko zdobywa sympatię gości, przez co z kolei dużo łatwiej angażują się oni do wspólnej zabawy.
Tańce integracyjne i zabawy są sprawdzoną receptą na dobrą zabawę dla wszystkich uczestników imprezy – również tych którzy nie posiadają wysokich umiejętności tanecznych.
Wodzirej Mariusz jest członkiem Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Wodzirejów, które zrzesza w swych kręgach najlepszych wodzirejów w kraju.

 

[box type=”download”] Mieliśmy wielkie szczęście, przyjemność i zaszczyt bawić się przy Waszym akompaniamencie. Jesteście świetnym zespołem – gracie rewelacyjnie. Wodzirej jest duszą towarzystwa – potrafi poderwać do tańca każdą każdą osobę. Jeśli wesele to tylko z Waszym udziałem. Podejrzewam, że wszyscy goście będą stawiać Was za niedościgniony wzór profesjonalizmu, dobrej zabawy i taktu. Dziękujemy ;] Paulina i Artur Skalscy[/box] [box type=”bio”] Dzięki Mariuszu za wszystko. Wszyscy bez względu na wiek mówili nam że mieliśmy jeden z lepszych zespołów na weselu. Macie super głosy a i repertuar był genialny. Wiele osób teraz o was pyta… także będziemy was polecać i przekazywać kontakt dalej. Wszyscy nam gratulują sposobu prowadzenia wesela (oczywiście gratulują nam Ciebie). Życzymy wam dalszych sukcesów w branży i pozdrawiamy serdecznie. Iwona i Jurek[/box]